OPIS PROCEDURY

1. Raport z Biura Informacji Kredytowej Na początku, wspólnie z Tobą ustalamy, gdzie znajduje się negatywny wpis i pomagamy w zdobyciu specjalnego raportu. Takie raporty zazwyczaj są bardzo obszerne, często zajmują kilkadziesiąt stron. Zdajemy sobie sprawę, że nie łatwo jest zapoznać się z ich treścią, i zrozumieć ją, nie tracąc przy tym cennego czasu. Postanowiliśmy wyjść Ci naprzeciw, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.
2. Wniosek o aktualizację danych w BIK Sporządzamy odpowiednie pismo, kompletujemy potrzebne dokumenty. Wszystko wykonujemy za Ciebie, byś Ty miał spokojną głowę. Następnie, dobrze wykonany wniosek trafia do BIK. Następnie dokument zostaje przyjęty, a Ty możesz spać spokojnie. Szanujemy Twój czas, więc wszelkie formalności załatwiamy za Ciebie!
3. Przywracanie zdolności kredytowej Gdy wszystko jest już załatwione negatywne opinie, które wystawili Ci kredytodawcy, znikają. Od tej chwili dla banków oraz innych instytucji finansowych znów jesteś wiarygodnym klientem, a zatem z powodzeniem będziesz mógł korzystać z ich usług.
4. Czysta historia kredytowa Twoja historia kredytowa jest już pozbawiona negatywnych wpisów. Możesz więc korzystać z usług finansowych na znacznie lepszych warunkach niż przed skorzystaniem z czyszczenia BIKu. Twoje kłopoty zniknęły w mgnieniu oka!